start
O poltax.waw.plo nas
Bezpieczna strefa Poltaxbezpieczeństwo
email
 
kontakt
poleć nas
mapa strony
Poltax.waw.pl - profesjonalne zwroty podatków z pracy za granicą już od 15 lat
Porozmawiaj z dyżurnym konsultantem (pon.-pt. 09.00-17.00)
LIVE-CHAT Wypełnij formularz - pomożemy odzyskać podatek z pracy za granicą
Dokonaj zwrotu podatku lub wybierz inną usługę
Nasze serwisy wysyłają "cookies" - aby dowiedzieć się więcej przejdź do Polityki Prywatności Poltax

Bezpłatna kalkulacja zwrotu
Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z Holandii
Księgarnia Internetowa
Poltax.waw.pl to:
  • najszersza oferta książek językowych;
  • szybka realizacja zamówień;
  • bezpieczne zakupy (HTTPS);
  • niskie ceny książek oraz liczne promocje;
  • pozytywne opinie Klientów zobacz
  • kalkulator przesyłek zagranicznych;
  • najtańsza wysyłka kurierem (również do Europy).
Książki wysyłamy na cały Świat!
*Wybrane z oferty księgarni*
Usługi partnerów Poltax

Procedura zwrotu podatku z Holandii

Jak rozpocząć zwrot?

Jeżeli masz przygotowane dokumenty Jaaropgaafpdf_icon (101.1 KB) lub salarisy to możesz rozpocząć procedurę zwrotu podatku z Holandii.Nie posiadasz żadnych dokumentów od pracodawcy? Nic straconego! Nasza firma pozyska je dla Ciebie!
W tym celu należy zarejestrować się online. Możesz też pobrać druki wraz z instrukcją z naszej strony i przesłać pocztą wraz z dokumentami na adres biura w Warszawie. Zapraszamy również do osobistego odwiedzania naszych placówek.

Jeżeli chcesz wiedzieć ile pieniędzy możesz odzyskać skorzystaj z bezpłatnej kalkulacji zwrotu podatku.

Krok 1

Zarejestruj się on-line lub pobierz druki ze strony

Nasz kreator poprowadzi Cię przez cały proces rejestracji podpowiadając krok po kroku jak prawidłowo wypełnić formularz. Zaraz po wypełnieniu formularza będziesz mógł wydrukować wypełnione Twoimi danymi formularze. Wypełnione druki otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail. Po wydrukowaniu wystarczy tylko podpisać druki w zaznaczonych miejscach i odesłać kompletną aplikację na adres biura. Teraz dzięki kreatorowi rejestracji Twój zwrot podatku z Holandii jest jeszcze łatwiejszy.

Rejestracja on-line teraz tylko 10% - zarejestruj się już teraz

Krok 2

Odeślij nam dokumenty

Wypełniony i podpisany polski formularz zgłoszeniowy, podpisane w zaznaczonych miejscach formularze holenderskie, dwa podpisane egzemplarze umowy (jeżeli pobrałeś je z naszej strony) i przede wszystkim dokumenty Jaaropgaafpdf_icon (101.1 KB) lub salarisy oraz kserokopię całego dowodu osobistego (obie strony) lub kopię paszportu prześlij na nasz adres:

POLTAX
ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa

Krok 3.

Nasza praca

Po otrzymaniu dokumentów poinformujemy Cię e-mailem o wysokości przysługującego Ci zwrotu podatku z Holandii. Jeżeli przysługuje Ci zwrot to wysyłamy rozliczenie do urzędu skarbowego w Holandii. W przypadku braku zwrotu odsyłamy Ci dokumenty.

Otrzymane dokumenty zostają przez nas starannie wypełnione na podstawie formularza i następnie przesłane do właściwego urzędu w Holandii. Jednocześnie zgłaszamy on-line procedurę zwrotu. Po otrzymaniu potwierdzenia informujemy Ciebie o rozpoczęciu procedury zwrotu. Zdarza się, że urzędnicy proszą o wypełnienie dodatkowych dokumentów lub oświadczeń dotyczących pracy w zeszłych latach. Dokumenty te wypełniamy za Ciebie i przesyłamy Tobie do podpisu. Dlatego bardzo ważne jest abyśmy stale mogli się z Tobą skontaktować.

Oczekiwanie na decyzję holenderskiego urzędu skarbowego.

Zgodnie z informacjami jakie podaje holenderski urząd skarbowy, czas oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, to okres minimum 3 miesięcy, ale z reguły procedura ta trwa od 6 do 12 miesięcy a czasami nawet do 3 lat. Na taki stan rzeczy nie mamy żadnego wpływu, jest to uzależnione tylko i wyłącznie od holenderskich urzędów skarbowych. Rozliczenie podatkowe złożone przed dniem 31 marca daje możliwość szybszego otrzymania zwrotu podatku z Holandii - do 1 lipca (dotyczy tylko bieżącego roku podatkowego).

Krok 4

Rozliczenie i zapłata prowizji.

Po wydaniu decyzji holenderski urząd przelewa pieniądze na nasze konto. Nasze biuro dokonuje przelewu pieniędzy na Twoje konto bankowe potrącając sobie należną prowizję. Na adres zamieszkania oraz e-mailem wysyłamy Tobie szczegółowe rozliczenie wraz z decyzją z holenderskiego urzędu skarbowego. Zatem u nas prowizję płacisz dopiero po wydaniu decyzji - nie musisz wykładać pieniędzy z góry. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, czy potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, zadzwoń do nas, lub napisz e-maila. Postaramy się niezwłocznie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Procedura zwrotu podatku z Holandii dla stałych Klientów

Jeżeli rozliczałeś już podatek z Holandii za pośrednictwem naszego biura w poprzednich latach to możesz liczyć na atrakcyjne rabaty na rozliczenie podatku. Aby uzyskać informację o wysokości przysługującego rabatu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Chcesz otrzymywać nowości na temat pracy, życia i podatków z pracy za granicą?
Zapisz się na newsletter już teraz!
Partnerzy serwisu
Bankier polski portal finansowy Notus Dom Kredytowy Ogłoszenia w Holandii Polska gazeta w Holandii
©1999-2019 by Poltax.waw.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona i marka Poltax.waw.pl są własnością Biuro Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ul. Obozowa 82a/17
Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści umieszczonych na każdym ekranie serwisu Poltax.waw.pl w całości lub w części bez uprzedniej pisemnej zgody Biura "Poltax" zabronione
Projekt i wykonanie Dorota Ciesielska  2010-2011 ®  http://www.direktorek03.wm-studio.pl