start
O poltax.waw.plo nas
Bezpieczna strefa Poltaxbezpieczeństwo
email
logowanie
kontakt
poleć nas
mapa strony
Poltax.waw.pl - profesjonalne zwroty podatków z pracy za granicą już od 15 lat
Porozmawiaj z dyżurnym konsultantem (pon.-pt. 09.00-17.00)
LIVE-CHAT Wypełnij formularz - pomożemy odzyskać podatek z pracy za granicą
Dokonaj zwrotu podatku lub wybierz inną usługę
Nasze serwisy wysyłają "cookies" - aby dowiedzieć się więcej przejdź do Polityki Prywatności Poltax
Oblicz Twój zwrot podatku
z Wielkiej Brytanii

KREDYTY DLA POLAKÓW PRACUJĄCYCH ZA GRANICĄ

Myślisz o kredycie hipotecznym, ale zarabiasz poza granicami Polski? Pracujesz za granicą i chcesz kupić mieszkanie, działkę lub dom w Polsce? Czy banki będą honorować Twoje zagraniczne źródła dochodu?...więcej

PORÓWNYWARKA KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH

Planujesz wziąść kredyt na zakup mieszkania? Nie wiesz który bank oferuje najlepszy dla Ciebie kredyt? Skorzystaj z bezpłatnej porównywarki kredytów mieszkaniowych więcej

FINANSE: KREDYTY KONTA OSOBISTE, UBIEZPIECZENIA

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty finansowej. Są tu rachunki bankowe, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, karty kredytowe, rachunki inwestycyjne, ubezpieczenia...więcej

Księgarnia Internetowa
Poltax.waw.pl to:
  • najszersza oferta książek językowych;
  • szybka realizacja zamówień;
  • bezpieczne zakupy (HTTPS);
  • niskie ceny książek oraz liczne promocje;
  • pozytywne opinie Klientów zobacz
  • kalkulator przesyłek zagranicznych;
  • najtańsza wysyłka kurierem (również do Europy).
Książki wysyłamy na cały Świat!
*Wybrane z oferty księgarni*
Usługi partnerów Poltax

O nas

Biuro Doradcze POLTAX powstało w 1999r. w Warszawie, rozpoczęło działalność związaną z odzyskiwaniem podatków dla osób, które pracowały w Niemczech.

Dzisiaj POLTAX jest polskim liderem w tej branży. Każdego roku wysyłamy tysiące wniosków o zwrot podatku do urzędów skarbowych w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Belgii.

Dysponujemy wiedzą, która już od wielu lat pozwala nam odzyskiwać dla naszych klientów 100% nadpłaconego podatku.

Nasi pracownicy to najbardziej doświadczeni specjaliści z branży podatkowej. Możesz być pewien, że wypełniając Twoją aplikację o zwrot podatku zrobimy to zgodnie z najbardziej aktualnymi przepisami prawa podatkowego danego kraju i że rezultatem naszych działań będzie uzyskanie przez Ciebie najwyższego możliwego zwrotu podatku.

Kompleksowo dokonujemy wszelkich niezbędnych formalności związanych z odzyskaniem podatku z zagranicy: od pomocy w wypełnianiu i kompletowaniu dokumentów, aż do przelewu pieniędzy z zagranicznego urzędu na rachunek bankowy klienta.

Cały czas udoskonalamy swoje usługi, żeby jak najlepiej spełniać, a nawet przekraczać oczekiwania naszych klientów. Naszym celem jest stworzenie systemu obsługi klienta, który będzie idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z was.

Naszym usługom zaufało już kilkanaście tysięcy klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

Biuro Doradcze POLTAX znane jest obecnie nie tylko w Polsce ale również w Europie. Nasze usługi określane są jako najbezpieczniejszy i najpewniejszy sposób na odzyskanie należnych pieniędzy. Odzyskujemy również podatki dla obywateli innych krajów europejskich.

Specjalnie dla ogromnej rzeszy Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii uruchomiliśmy tematyczny serwis poświęcony rozliczeniom podatków z UK oraz pracy i życiu w Wielkiej Brytanii. Serwis, który zdobył uznanie tysięcy użytkowników znajduje się pod adresem: www.podatekangielski.pl.

Uruchomienie serwisu Podatekangielski.pl dla internautów oznacza, iż w łatwy sposób mogą się zarejestrować w bazie - co przyśpieszy proces zwrotu podatku. Nie muszą już wypełniać skomplikowanych druków - wszystko zrobi za nich intuicyjny system rejestracji.

Serwis oprócz systemu obsługi klientów rozliczających podatek z Wielkiej Brytanii zawiera również aktualizowaną na bieżąco część informacyjną poświęconą podatkom, pracy i życiu w Wielkiej Brytanii.

Bezpieczny zwrot podatku

Nasze zwroty podatków należą do najbezpieczniejszych na rynku. Rozliczając podatek za naszym pośrednictwem nie muszą Państwo sami realizować czeku. Na podstawie ustaleń i decyzji z urzędami skarbowymi, Narodowym Bankiem Polskim oraz naszym Bankiem prowadzącym zapewniamy bezpieczne przesłanie czeku do naszego banku i jego natychmiastową realizację. Prowizję za te działania pokrywamy sami. Nie muszą Państwo zatem opłacać kosztów realizacji czeku, a co gorsze czekać dodatkowe 4 tygodnie na wypłatę.

Nie zrzucamy pracy "Na Ciebie". Występujemy przed urzędami skarbowymi jako uprawnieni agenci podatkowi. Tym samym ponosimy pełną odpowiedzialność za przeprowadzenie zwrotu. Dzięki temu od wielu lat jesteśmy jako firma rozpoznawani w urzędach skarbowych w Wielkiej Brytanii. Posiadamy też wiele kontaktów z urzędnikami co pozwala na szybką interwencję w przypadku opóźnienia zwrotu. Stworzyliśmy wspólnie z urzędem w UK system standardów - działań, mających zapobiegać takim sytuacjom.

Współpracujemy z zagranicznymi urzędami finansowymi:
Wielka Brytania
Irlandia
Stany Zjednoczone
Niemcy
Belgia
Holandia
Austria
Jak możesz nas kontrolować?

Najważniejszą zasadą jest jawność zwrotu. Czyli urząd skarbowy powiadomi Cię bezpośrednio o wielkości zwrotu oraz o dacie kiedy wysłał czek. Nie ma więc takiej możliwości aby Twoje pieniądze były przetrzymywane na koncie bankowym.

Kredyty hipoteczne dla Polaków pracujących i mieszkających za granicą

Biuro Doradcze Poltax jest również pomysłodawcą i właścicielem serwisu Kredytwpolsce.pl, który powstał w odpowiedzi na liczne sugestie naszych Klientów - Polaków pracujących za granicą m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii czy w Niemczech, którzy planują zakup mieszkania lub domu z myślą o powrocie do Polski.

Kredytwpolsce.pl współpracuje z ponad 20 bankami, które specjalnie przygotowały odrębną ścieżkę współpracy w celu obsługi wniosków kredytowych osób pracujących poza granicami Polski. Oprócz organizacji finansowania w postaci kredytu hipotecznego Doradcy bezpłatnie pomagają znaleźć odpowiednią nieruchomość z rynku pierwotnego w Polsce, co jest bardzo ważne dla osób mieszkających na co dzień poza krajem.

Klient pod adresem www.kredytwpolsce.pl wypełnia tylko krótką ankietę - resztą zupełnie za darmo zajmuje się Doradca, który przygotowuje najkorzystniejszą ofertę kredytu na zakup mieszkania lub domu.

Kredytwpolsce.pl jest wspólnym przedsięwzięciem Biura Doradczego Poltax oraz Domu Kredytowego NOTUS.

Księgarnia internetowa Poltax.waw.pl – książki wysyłamy na cały Świat!

Z biegiem czasu, gdy firma rozwijała się a Klienci mieszkający za granicą szukali książek do nauki języków obcych, stworzyliśmy też księgarnię internetową. Na początku była ona uzupełnieniem oferty dla klientów korzystających z usług biura podatkowego, a obecnie jest bardzo dobrze prosperującą księgarnią internetową, która specjalizuje się w obsłudze cudzoziemców i Polaków mieszkających poza granicami Polski.

Dzięki intuicyjnemu kalkulatorowi kosztów wysyłki, Klient z zagranicy może sam wyliczyć koszty wysyłki książek do wybranego kraju, a dzięki korzystnym umowom z Pocztą Polską i firmami kurierskimi nasze koszty wysyłki za granicę należą do najniższych na rynku.

Księgarnia Poltax.waw.pl posiada w swojej ofercie bardzo duży wybór książek do nauki języków obcych, m.in. podręczników językowych, kursów do nauki języków obcych, słowników językowych, samouczków, audiokursów oraz rozmówek. W specjalnych działach znajdują się książki dla lekarzy i pielęgniarek planujących wyjazd za granicę. Księgarnia posiada też najszerszą na rynku ofertę podręczników do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Księgarnia działa pod adresem www.ksiegarnia.poltax.waw.pl.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Partnerzy serwisu
Bankier polski portal finansowy Notus Dom Kredytowy Ogłoszenia w Holandii Polska gazeta w Holandii
©1999-2018 by Poltax.waw.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona i marka Poltax.waw.pl są własnością Biuro Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ul. Obozowa 82a/17
Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści umieszczonych na każdym ekranie serwisu Poltax.waw.pl w całości lub w części bez uprzedniej pisemnej zgody Biura "Poltax" zabronione
Projekt i wykonanie Dorota Ciesielska  2010-2011 ®  http://www.direktorek03.wm-studio.pl