start
O poltax.waw.plo nas
Bezpieczna strefa Poltaxbezpieczeństwo
email
 
kontakt
poleć nas
mapa strony
Poltax.waw.pl - profesjonalne zwroty podatków z pracy za granicą już od 15 lat
Porozmawiaj z dyżurnym konsultantem (pon.-pt. 09.00-17.00)
LIVE-CHAT Wypełnij formularz - pomożemy odzyskać podatek z pracy za granicą
Dokonaj zwrotu podatku lub wybierz inną usługę
Nasze serwisy wysyłają "cookies" - aby dowiedzieć się więcej przejdź do Polityki Prywatności Poltax
Oblicz Twój zwrot podatku
z Wielkiej Brytanii

KREDYTY DLA POLAKÓW PRACUJĄCYCH ZA GRANICĄ

Myślisz o kredycie hipotecznym, ale zarabiasz poza granicami Polski? Pracujesz za granicą i chcesz kupić mieszkanie, działkę lub dom w Polsce? Czy banki będą honorować Twoje zagraniczne źródła dochodu?...więcej

PORÓWNYWARKA KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH

Planujesz wziąść kredyt na zakup mieszkania? Nie wiesz który bank oferuje najlepszy dla Ciebie kredyt? Skorzystaj z bezpłatnej porównywarki kredytów mieszkaniowych więcej

FINANSE: KREDYTY KONTA OSOBISTE, UBIEZPIECZENIA

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty finansowej. Są tu rachunki bankowe, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, karty kredytowe, rachunki inwestycyjne, ubezpieczenia...więcej

Księgarnia Internetowa
Poltax.waw.pl to:
  • najszersza oferta książek językowych;
  • szybka realizacja zamówień;
  • bezpieczne zakupy (HTTPS);
  • niskie ceny książek oraz liczne promocje;
  • pozytywne opinie Klientów zobacz
  • kalkulator przesyłek zagranicznych;
  • najtańsza wysyłka kurierem (również do Europy).
Książki wysyłamy na cały Świat!
*Wybrane z oferty księgarni*
Usługi partnerów Poltax

Reklama w serwisie Poltax.waw.pl

Bezpłatna wymiana bannerów, linków

Jeżeli prowadzisz serwis internetowy i chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie oraz notowania w wyszukiwarkach internetowych lub chcesz uatrakcyjnić swój serwis ciekawymi linkami zapraszamy do współpracy w zakresie wymiany linków, bannerów lub buttonów.

Reklama płatna

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zareklamuj swoją firmę w serwisach internetowych należących do biura Doradczego Poltax! Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę reklamy komercyjnej. U nas reklama nie jest ograniczona ilością wyświetleń. Naszymi partnerami są agencje pośrednictwa pracy za granicą, serwisy informacyjne o tematyce pracy i życia za granicą, agencje zajmujące się transferem gotówki za granicę, banki oraz wiele innych.

Nasze serwisy to dziennie ponad 10 tys. wizyt unikalnych IP. Posiadamy wysoką pozycję Page Rank w wyszukiwarce Google oraz wysokie pozycje w pozostałych wyszukiwarkach internetowych.

Umieszczenie płatnej kampanii reklamowej możliwe jest w każdym z poniższych serwisów internetowych. Prowadzimy kampanie kompleksowe (reklama wtedy obejmuje wszystkie serwisy) lub na wybranym przez Klienta serwisie lub jego części.

Zainteresowanym reklamą w naszym serwisie proponujemy wiele możliwości. Podstawowymi płatnymi nośnikami reklamowymi, które oferujemy są banner lub button. Oprócz tego proponujemy reklamę w mailingu do zarejestrowanych użytkowników naszych serwisów, link sponsorowany oraz artykuł sponsorowany.

Ceny kampanii reklamowych są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo istnieje możliwość podpisania długoterminowej umowy o świadczenie usług. Pozwoli to Państwu na uzyskanie dodatkowych rabatów.

W sprawie reklamy płatnej, wymiany linków czy bannerów prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 632 38 38, lub e-mailowy adrian.piontek@poltax.waw.pl.

Partnerzy serwisu
Bankier polski portal finansowy Notus Dom Kredytowy Ogłoszenia w Holandii Polska gazeta w Holandii
©1999-2019 by Poltax.waw.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona i marka Poltax.waw.pl są własnością Biuro Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ul. Obozowa 82a/17
Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści umieszczonych na każdym ekranie serwisu Poltax.waw.pl w całości lub w części bez uprzedniej pisemnej zgody Biura "Poltax" zabronione
Projekt i wykonanie Dorota Ciesielska  2010-2011 ®  http://www.direktorek03.wm-studio.pl