POLTAX - BIURO DORADCZE - WARSZAWA +48 22 632 38 38   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Tylko u nas z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny rabaty do 20%
  • Szybkie zwroty podatkuBezpieczne rozliczenia podatku z zagranicy #zostanwdomu

W związku z sytuacją epidemiczną nasze biuro rekomenduje nowy, bezpieczny sposób przyjmowania wniosków do rozliczenia podatku z zagranicy - bez konieczności odwiedzania biura.

Chcesz rozliczyć podatek ale obawiasz się kontaktu z innymi osobami? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Teraz bez konieczności stania w długiej kolejce na poczcie nadasz przesyłkę z dokumentami do rozliczenia podatku w wybranym Paczkomacie - na nasz koszt, bez styczności z inną osobą. Dzięki nowej funkcji zdalnego otwarcia skrytki (z aplikacją Inpost) nie będziesz musiał dotykać klawiatury Paczkomatu podczas odbioru przesyłki.

Zobacz jak proste jest rozliczenie podatku z zagranicy

1) Wysyłasz zgłoszenie - my oddzwaniamy aby zweryfikować dane i ustalić Paczkomat do nadania listu.

2) Wypełniasz druki, które otrzymasz na maila. W razie potrzeby pomożemy w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego poprzez czat lub telefonicznie. Jeżeli nie masz drukarki wyślemy druki do wybranego przez Ciebie Paczkomatu.

3) Nadajesz list do Paczkomantu na nasz koszt. Po wypełnieniu i podpisaniu formularzy wysyłamy Ci mailem nalepkę adresową do Paczkomatu dzięki, której bez opłat nadasz przesyłkę z dogodnej dla siebie lokalizacji.

4) Czekasz na zwrot podatku. Po otrzymaniu przesyłki kontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić czy wszystkie dokumenty zostały wypełnione poprawnie.

Zdalne otwieranie skrytki w aplikacji InPost Mobile - zobacz film


Wyślij zgłoszenie już teraz >> - my zajmiemy się resztą. Druki możesz równiez zamówić dzwoniąc pod numer +48 507 333 209.

Nowa, uproszczona procedura bez konieczności odwiedzania biura dotyczy rozliczeń podatku: z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Irlandii oraz Danii.

W przypadku rozliczenia dla polskiego urzędu PIT36/ZG całość procedury rozliczenia może zostać przygotowana elektroniczne przez email bez wychodzenia z domu.

Pobierz infografikę - 'bezpieczny zwrot podatku z zagranicy'

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ