POLTAX - BIURO DORADCZE - WARSZAWA +48 22 632 38 38   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Tylko u nas z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny rabaty do 20%
  • Szybkie zwroty podatkuNa tej stronie zamieściliśmy dla Państwa komplet wszystkich formularzy potrzebnych przy ubieganiu się o zwrot podatku z UK:

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny:

Komplety formularzy dla samozatrudniających się (CIS)

Wybierz rok podatkowy, w którym pracowałeś:

Inne druki do pobrania:

Jeżeli nie możesz wydrukować formularzy to zamów je do domu. Na podany adres listonosz dostarczy Ci przesyłkę z kompletem dokumentów i kopertą zwrotną w ciągu 1-2 dni roboczych pod wskazany adres w Polsce lub w ciągu 4-5 dni pod wskazany adres za granicą.

Aby pobrać druki na dysk lokalny należy kliknąć na wybrany plik prawym klawiszem myszy i wybrać opcję 'Zapisz cel jako...'. Kliknięcie na wybrany plik lewym klawiszem myszy spowoduje otwarcie dokumentu w nowym oknie.

UWAGA! Formularze opublikowane są w formacie dokumentów PDF. Do przeglądania i drukowania dokumentów w formacie PDF potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader wersja co najmniej 6.0. Jeżeli dokumenty nie otwierają się należy zainstalować najnowszą wersję programu.

Program można pobrać ze strony producenta: http://www.adobe.com
Jeśli nadal występują problemy z otwieraniem dokumentów, to należy zapisać plik na dysku i otworzyć go lokalnie za pomocą programu Adobe Acrobat Reader.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ