POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
  • Zaufaj doświadczonym ekspertomZakończenie działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii - zamykanie rekordów

Zamknięcie rekordu w UK po zakończeniu pracy jako Self-employed (samozatrudniony) zazwyczaj odbywa się automatycznie podczas rozliczenia podatku. Jednak przez niewiedzę można nie dokonać tej formalności i zobowiązania wynikające z działającej firmy mogą się nam naliczać nadal. Można tego uniknąć zlecając nam kompleksowe rozliczenie wraz z zamknięciem rekordu (działalności gospodarczej).

Również przed wyjazdem z Wielkiej Brytanii warto uporządkować wszystkie swoje sprawy m.in. zamknięcie rekordu, aby później nie mieć problemów z urzędami brytyjskimi. Niedopełnienie tej formalności może spowodować naliczanie kar i niepotrzebne problemy.

Nasza firma pomaga osobom, którym nie udało się zamknąć prawidłowo rekordu w UK (działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii).

Osoby samozatrudnione (Self-employed), które zamierzają zakończyć samodzielną działalność gospodarczą mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu +48 507 333 209 lub adresem e-mail: podatki@poltax.waw.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Na czym polega zamknięcie rekordu?

Samozatrudniony (Self-employed) może w każdej chwili zakończyć działalność gospodarczą. Taka decyzja leży w jego gestii i nie musi nikomu wyjaśniać jej przyczyn. Przed zakończeniem działalności gospodarczej, należy jednak uregulować wszelkie zobowiązania wobec:

  • Urzędu skarbowego (HMRC), wynikające z podatku dochodowego (Income Tax), składek na ubezpieczenie społeczne (NIC) i ewentualnie podatku VAT.
  • Pracowników, wynikające z umowy o pracę (Payroll).
  • Dostawców, banków i innych wierzycieli.

Zobacz także:

Zwrot podatku z karty CIS

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ