POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
 • Istniejemy od 1999 roku
 • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
 • Zaufaj doświadczonym ekspertomZwrot podatku Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna

O zwrot podatku z Wielkiej Brytanii może się ubiegać każdy, kto legalnie pracował na terenie Anglii, Irlandii Północnej, Szkocji lub Walii. Można się ubiegać o odzyskanie podatku za ostatnie 5 lat. Średni zwrot podatku z Wielkiej Brytanii wynosi 805 funtów.

Zwrot podatku z UK na podstawie kart podatkowych P45 pdf_icon (66.3 KB) i P60 pdf_icon (60.9 KB) realizowany jest średnio w okresie 3 do 6 miesięcy. W przypadku rozliczeń na podstawie payslipów, procedura zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii może trwać od 6 do 12 miesięcy.

Sprawdź jakie to proste!

Nie pobieramy żadnych opłat z góry! Pełna jawność zwrotu (kalkulacja wysyłana z urzędu bezpośrednio do klienta). Realizacja czeku w cenie prowizji!

Możesz sam wydrukować, wypełnić i wysłać komplet dokumentów niezbędnych do odzyskania podatku z UK - przejdź do sekcji „Druki do pobrania”.

Jeżeli szukają Państwo dodatkowych informacji na temat zwrotu podatku z UK to proponujemy zapoznać się sekcją „Pytania i odpowiedzi”.

Obowiązkowe rozliczenie CIS i SELF ASSESSMENT

Obowiązek rozliczenia CIS i SELF ASSESSMENT mija 31 października. Za niedopełnienie tego obowiązku urząd naliczy Tobie 100 funtów kary!

Rozliczenie podatkowe CIS jest obowiązkowe!

Zatrudnienie na kartę CIS oznacza, że założyłeś własną działalność, w branży budowlanej. Po zakończeniu roku podatkowego (rok podatkowy trwa do 5 kwietnia) masz obowiązek rozliczyć się z urzędem.

Nie czekaj i złóż zeznanie roczne.

Jeśli pracujesz na kartę CIS, powinieneś otrzymać od swojego pracodawcy  miesięczne potwierdzenie płatności (tzw. Invoice lub Statement, Voucher). Na podstawie tych dokumentów, łatwiej wyliczyć kwotę rozliczenia.

Do rozliczenia jako SELF ASSESSMENT lub SELF EMPLOYED, oprócz standardowych dokumentów (formularza zgłoszeniowego) potrzebną są również dokumenty Tax Return za każdy rok podatkowy. Ponadto, jako osoba self-assessment (samo-rozliczajaca się) masz obowiązek złożyć zeznanie podatkowe Tax Return.

Do 31 października musisz się rozliczyć z HM Revenue & Customs za poprzedni rok podatkowy. Pomożemy Ci w tym. Czytaj więcej

Dlaczego warto rozliczać podatek z UK nami?

Dysponujemy wiedzą, która już od ponad 10 lat pozwala nam odzyskiwać dla naszych klientów 100% nadpłaconego podatku.

 • mamy bezpośrednie uprawnienia (autoryzowany agent) do rozliczania się przed urzędem podatkowym w Wielkiej Brytanii;
 • odzyskujemy maksymalną wielkość podatku za 5 lat wstecz;
 • rozliczenie podatku z urzędu brytyjskiego oraz cała korespondencja trafia na adres klienta;
 • pieniądze przelewamy na konto klienta - nie ma więc potrzeby realizacji kosztownych czeków w Polsce;
 • odzyskujemy podatki niezależnie od pozwolenia na pracę w Anglii;
 • działamy według stale udoskonalanych procedur co pozwala zapobiec opóźnieniom w zwrocie oraz w sposób skuteczny kontroluje brytyjskich urzędników;
 • u nas możesz się rozliczyć nawet jeżeli nie posiadasz dokumentów z pracy w Anglii;
 • nasza prowizja należy do najniższych na rynku a liczne promocje i rabaty pozwalają rozliczyć podatek jeszcze taniej;
 • dzięki prostej i intuicyjnej rejestracji on-line wypełnienie dokumentów jest dziecinnie proste;
 • wszystkie niezbędne druki i formularze możesz również pobrać z naszych stron;

Nasi pracownicy to najbardziej doświadczeni specjaliści z branży podatkowej. Możesz być pewien, że wypełniając aplikację o zwrot podatku zrobimy to zgodnie z najbardziej aktualnymi przepisami prawa podatkowego danego kraju i że rezultatem naszych działań będzie uzyskanie przez Ciebie najwyższego możliwego zwrotu podatku.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ