POLTAX - BIURO DORADCZE - WARSZAWA +48 22 632 38 38   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Tylko u nas z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny rabaty do 20%
  • Szybkie zwroty podatkuJak rozpocząć zwrot?

Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku z Danii należy pobrać druki wraz z instrukcją z naszej strony i przesłać je pocztą wraz z wymaganymi dokumentami na adres biura w Warszawie. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia naszego biura w Warszawie.

Krok 1

Pobierz druki ze strony

Na naszej stronie udostępniliśmy komplet druków wraz z instrukcją do rozliczenia podatku z Danii. Załączona do kompletu dokumentów instrukcja pomoże bez problemu wypełnić i skompletować wymagane dokumenty.

Krok 2

Wypełnij i odeślij nam dokumenty

Wypełniony dokładnie formularz zgłoszeniowy, dwa podpisane egzemplarze umowy oraz pozostałe wymagane dokumenty prosimy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście na nasz adres:

POLTAX
ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa

Dokumenty prosimy wysłać listem poleconym. Dla bezpieczeństwa prosimy zachować dla siebie kserokopię wysyłanych dokumentów.

Przed wysłaniem kompletu druków prosimy wpłacić prowizję na wskazane w umowie konto bankowe a potwierdzenie wpłaty dołączyć do dokumentów. W tytule przelewu prosimy wpisać „zwrot podatku z Danii imię i nazwisko oraz rok”.

Krok 3

Nasza praca

Następnie niezwłocznie składamy zeznanie podatkowe w Państwa imieniu w duńskim urzędzie podatkowym. Przez cały okres obowiązywania umowy monitorować będziemy postęp sprawy, tak aby Państwa zwrot podatku nastąpił tak szybko jak to możliwe.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie lub wypełniając ten formularz.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ