POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
  • Zaufaj doświadczonym ekspertomPoltax jako jedno z nielicznych biur w Polsce prowizję za rozliczenie pobiera z dołu - potrącana jest w dniu przelewu zwrotu na konto Klienta. Nie musisz wykładać swoich pieniędzy.

Żadnych ukrytych opłat

Nie pobieramy od Klientów żadnych opłat dodatkowych, nie dodajemy opłaty za przelew.

Nie pobieramy opłat za nadanie numeru SOFI dla partnera fiskalnego!

Najniższa prowizja na rynku

Nasze biuro pobiera jedną z najniższych prowizji za rozliczenie holenderskiego podatku i wynosi ona już od 10,5% netto kwoty odzyskanego podatku, nie mniej niż nasza opłata minimalna - już od 50 euro brutto.

Opłatę stanowiącą procent od odzyskanego podatku pobieramy dopiero w momencie zwrotu podatku na Twoje konto bankowe, nie musisz więc wykładać pieniędzy z góry.

Tabela opłat i prowizji - rozliczenie podatku z Holandii

Rodzaj prowizji Wysokość prowizji netto Prowizja minimalna netto
Prowizja standardowa 15% 69 euro

Jeżeli w ostatecznym rozliczeniu z urzędem kwota zwrotu podatku wyniesie mniej niż 120 euro, obniża się prowizję minimalną do kwoty 50 euro brutto.
Prowizja promocja online:
kliknij tu
10,5 % 69 euro

Jeżeli w ostatecznym rozliczeniu z urzędem kwota zwrotu podatku wyniesie mniej niż 120 euro, obniża się prowizję minimalną do kwoty 50 euro brutto.
Pozyskanie kart podatkowych niezbędnych w celu dokonania rozliczenia podatkowego 59 zł


Rabaty i promocje

Dla stałych klientów stosujemy dodatkowe zachęty w postaci rabatów i upustów cenowych. Zniżki biuro ustala indywidualnie. Zniżki, rabaty i promocje nie łączą się ze sobą. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza aby otrzymać zniżkę dla stałych Klientów.

Kinderbijslag - zasiłek rodzinny

Wysokość prowizji za przygotowanie i wysłanie wniosku o zasiłek rodzinny w Holandii wynosi 12% netto od kwoty odzyskanego zwrotu, nie mniej niż 89 EURO netto. Więcej informacji o Kinderbijslag znajdziesz na stronie

Zorgtoeslag - dodatek zdrowotny

Wysokość prowizji za przygotowanie i wysłanie wniosku o dodatek zdrowotny Zorgtoeslag w Holandii wynosi 13% netto od kwoty odzyskanego zwrotu, nie mniej niż 70 EURO netto. Więcej informacji o Zorgtoeslag znajdziesz na stronie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ