POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
 • Istniejemy od 1999 roku
 • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
 • Zaufaj doświadczonym ekspertomPracowałeś w Irlandii? Należy Ci się zwrot podatku! Średni zwrot podatku wynosi 1159 euro. Pomożemy Ci odzyskać podatek za pracę w Irlandii.

Wysokość zwrotu podatku (nadpłaty) zależy przede wszystkim od długości pobytu w Irlandii, po drugie od wysokości zarobków, po trzecie od wysokości pobranych zaliczek na podatek. Od zarobków pobierane jest obowiązkowe 20% podatku. Pobrana suma tworzy tzw. personal credit. Jeśli została dokonana nadpłata to możliwe jest uzyskanie jej zwrotu. Jeśli zaś - co zdarza się niezwykle rzadko - zapłaciłeś za mało, to powinno się dokonać wyrównania. Zdarza się to jednak w zupełnie wyjątkowych przypadkach. Zwykle pobrane zaliczki są większą sumą niż należny podatek.

Zwrot podatku jest możliwy łącznie do 4 lat wstecz.

Sprawdź jakie to proste!

Nie pobieramy żadnych opłat z góry! Pełna jawność zwrotu (kalkulacja wysyłana z urzędu bezpośrednio do klienta)! Z nami szybko i pewnie odzyskasz podatek za pracę w Irlandii.

Możesz sam wydrukować, wypełnić i wysłać komplet dokumentów niezbędnych do odzyskania podatku z Irlandii, pobierz je
tutaj pdf_icon (982.8 KB)

To bardzo proste:

 • Wyślij do nas dokumenty,
 • Skalkulujemy Twój zwrot
 • Przeprowadzimy procedurę odzyskania podatku w urzędzie
 • Ciesz się odzyskanym podatkiem

Promocja online na rozliczenie podatku z Irlandii

Chcesz rozliczyć podatek z Irlandii o 15% taniej? Wypełnij krótki formularz a prześlemy Ci druki oraz umowę z obniżoną prowizją


Zwrot podatku z Irlandii. Co gwarantujemy?


 • Współpracujemy bezpośrednio z irlandzkim urzędem skarbowym Revenue i ponosimy odpowiedzialność za przeprowadzenie zwrotu;
 • Zwrot podatku realizujemy w okresie około 3 miesięcy;
 • Odzyskujemy maksymalny zwrot podatku dochodowego (jeżeli był płacony);
 • Nie pobieramy opłat z góry i odzyskujemy maksymalną możliwą kwotę nadpłaconego podatku. Szacunkową kwotę zwrotu wyliczamy zanim dokumenty trafią do urzędu;
 • Wypłacamy zwrot bezpośrednio na Twoje konto. Nie ma więc potrzeby realizacji czeku zagranicznego w Polsce.
 • O zwrot podatku za pracę w Irlandii możesz ubiegać się do 4 lat wstecz
 • Dokumenty, które są potrzebne to: P45 lub P60, jeśli ich nie masz wystarczy nam Twój ostatni payslip, czyli rozliczenie wypłaty otrzymywane wraz z cotygodniową pensją,

Kto i kiedy może ubiegać się o zwrot podatku irlandzkiego?

 • O zwrot podatku za pracę w Irlandii może ubiegać się każdy kto, legalnie pracował w Irlandii.
 • Wystarczy, że pracodawca odprowadzał zaliczkę na podatek dochodowy.
 • O zwrot nadpłaconego podatku za pracę w Irlandii możesz ubiegać się przez cały rok.
 • O zwrot podatku za pracę w Irlandii możesz ubiegać się do 4 lat wstecz.

Zwrot podatku z Irlandii można odzyskać na podstawie dokumentów:

P45 - Jest to dokument, który otrzymujesz kończąc zatrudnienie. Znajdują się na nim informacje o całkowitej kwocie otrzymanych wynagrodzeń oraz całkowita kwota zapłaconego podatku,

P60 - Jest to dokument rozliczenia danego roku podatkowego, otrzymuje go każdy pracownik pozostający w stosunku pracy na ostatni dzień roku podatkowego. W rok podatkowy w Irlandii pokrywa się z rokiem kalendarzowym. Jeżeli pracujesz na przełomie roku to otrzymasz ten dokument jako rozliczenia roku poprzedniego.

Od 2020 roku irlandzki pracodawca nie ma obowiązku wystawiania dokumentów P45 czy P60 - za pracę w 2019 roku. Część pracodawców już stosuje się do tych ustaleń, a pozostali są jeszcze na etapie wdrażania zmian. Dlatego może się zdarzyć, że niektóre osoby pracujące w Irlandii w 2019 roku otrzymają karty podatkowe, a inne nie. Posiadanie czy nieposiadanie rocznej karty podatkowej P45 lub P60 nie ma wpływu na odzyskiwanie podatku z naszą firmą. Do rozliczenia wystarczy nam ostatni payslip od każdego pracodawcy.

PAYSLIP - Jest to rozliczenie wypłaty otrzymywane wraz z cotygodniową wypłatą. Jeżeli nie masz możliwości uzyskania dokumentów P45/P60 możesz odzyskać podatek na podstawie ostatnich potwierdzeń payslip. Zwrot podatku z Irlandii  na podstawie payslip może trwać dłużej niż standardowa procedura (urząd potwierdza dane u pracodawcy).

Kompletując dokumenty rozliczeniowe należy również pamiętać o imiennych rachunkach za wynajem mieszkania, mogą przyczynić się do zwiększenia zwrotu podatku.

Więcej informacji

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat zwrotu podatku z Irlandii, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Prosimy o kontakt z naszym biurem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ