POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
  • Zaufaj doświadczonym ekspertomTylko u nas z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny rabaty do 20%

Bardzo cieszymy się, że razem z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz z innymi partnerami możemy współtworzyć pierwszy ogólnopolski program skierowany do dużych rodzin. Zawsze jest nam blisko do inicjatyw, które ukierunkowane są na pomoc innym.

Wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny oferujemy 20 % zniżki od prowizji procentowej na rozliczenie podatku z Belgii, Holandii, Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Austrii  oraz 10 % zniżki od prowizji procentowej za złożenie wniosku o zasiłek rodzinny z Niemiec, Holandii i Belgii. (upust nie dotyczy prowizji stałych, płatnych z góry. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.)


Aby otrzymać zniżkę wystarczy przesłać kopię karty (strona z danymi) lub napisać na oddzielnej kartce dołączonej do kompletu dokumentów pełny numer Karty Dużej Rodziny znajdujący się na awersie karty (pod nazwiskiem).

karta dużej rodziny

Po otrzymaniu kompletu dokumentów i weryfikacji numeru karty wpiszemy odpowiedni rabat na umowie. Jeden egzemplarz podpisany przez nas wyślemy do Państwa pocztą tradycyjną.

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

karta dużej rodziny

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Więcej informacji o Karcie Dużej Rodziny znajduje się na tej stronie: www.obywatel.gov.pl


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ