POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
  • Zaufaj doświadczonym ekspertom



Jak rozpocząć zwrot?

Jeżeli mają Państwo przygotowaną niemiecką kartę podatkową Lohnstuerbescheinigung - zobacz wzór, to proszę rozpocząć procedurę zwrotu podatku z Niemiec. W tym celu należy pobrać druki wraz z instrukcją z naszej strony i przesłać wraz z dokumentami na adres biura w Warszawie. Zapraszamy również do osobistego odwiedzania naszych placówek.

Przed wysłaniem lub dostarczeniem dokumentów do naszego biura sugerujemy wypełnić formularz bezpłatnej kalkulacji zwrotu podatku z Niemiec >> - sprawdzimy za darmo ile należy się Państwu zwrotu podatku z Niemiec.

Krok 1

Pobierz druki ze strony

Na naszej stronie udostępniliśmy komplet druków do rozliczenia podatku z Niemiec. Wystarczy je wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać - pobierz odpowiednie formularze

Załączona do kompletu dokumentów instrukcja pomoże bez problemu wypełnić i skompletować wymagane dokumenty.

Krok 2.

Odeślij nam dokumenty

Wypełnioną ankietę osobową, dwa podpisane egzemplarze umowy, niemiecką kartę podatkową Lohnstuerbescheinigung - zobacz wzór od każdego pracodawcy, kserokopię całego dowodu osobistego (obie strony) oraz pozostałe wymagane dokumenty prześlij na nasz adres:

POLTAX
ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa

Dla Państwa bezpieczeństwa dokumenty prosimy odesłać listem poleconym. Prosimy też zachować dla siebie kserokopię wysyłanych do nas oryginałów dokumentów np. kart podatkowych.

Krok 3.

Nasza praca

Po otrzymaniu dokumentów poinformujemy Państwa o wysokości przysługującego zwrotu podatku oraz odeślemy jeden podpisany egzemplarz umowy. Jeżeli będzie to konieczne dla uzyskania większego zwrotu podatku to razem z umową wyślemy dodatkowe dokumenty z prośbą ich wypełnienia, podpisania i odesłania.

Oszacowanie wysokości przysługującego zwrotu podatku z Niemiec jest bezpłatne.

Po skompletowaniu dokumentacji niezwłocznie składamy zeznanie podatkowe w Państwa imieniu w niemieckim urzędzie finansowym. Przez cały okres obowiązywania umowy monitorować będziemy postęp sprawy, tak aby Państwa zwrot podatku nastąpił tak szybko jak to możliwe.

Nasza usługa nie kończy się z chwilą wysłania zeznania podatkowego do urzędu finansowego w Niemczech. Sprawa naszego klienta jest naszą sprawą do chwili, kiedy otrzyma pieniądze. W sytuacji gdy Klient otrzyma niższą kwotę zwrotu w stosunku do tej, którą wyliczyło nasze biuro, w imieniu Klienta składamy odwołanie do niemieckiego urzędu finansowego.

Po wydaniu decyzji przez niemiecki urząd podatkowy do Każdego Klienta e-mailem lub pocztą wysyłamy szczegółowe rozliczenie z uwzględnieniem potrąconej prowizji. U nas prowizję zapłacą Państwo dopiero po wydaniu decyzji - nie trzeba więc wykładać pieniędzy z góry. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ