POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
  • Zaufaj doświadczonym ekspertom20 letnie doświadczenie ekspertów

Istniejemy na rynku od 1999 roku. Przez ten czas udało się nam zdobyć doświadczenie, dzięki któremu nasi Klienci utrzymują najwyższe z możliwych zwrotów podatku.

Biuro Doradcze POLTAX powstało w 1999r. w Warszawie, rozpoczęło działalność związaną z odzyskiwaniem podatków dla osób, które pracowały w Niemczech. Dziś POLTAX jest jednym z liderów w branży rozliczeń podatków z zagranicy i uzyskiwania zasiłków z zagranicznych urzędów skarbowych. Zajmujemy się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu podatków osobom, które pracowały za granicą. Każdego roku wysyłamy tysiące wniosków do urzędów w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii i Austrii. Wiedza uzyskana na przestrzeni dwudziestu lat pozwala nam na szybkie i skuteczne działanie, a nasze usługi są ukierunkowane tak, aby odzyskać 100% nadpłaconej kwoty podatku.

Kompleksowa obsługa i pełna kontrola zwrotu

Nasza firma nie pozostawi Cię bez pomocy. Zajmujemy się twoim wnioskiem do momentu pełnego i należnego zwrotu. Dodatkowo masz pełną kontrolę nad procesem zwrotu. Każdy Klient jest na bieżąco informowany o procesie swojego rozliczenia.

Szybkie zwroty podatku

Posiadamy bezpośrednie autoryzacje zagranicznych urzędów finansowych, dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do systemów informatycznych urzędów. Dzięki temu Twój wniosek zostanie szybciej zweryfikowany przez Urząd Skarbowy.

Naszym usługom zaufało kilkanaście tysięcy klientów, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki oraz zasiłki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ