POLTAX ZWROT PODATKU WARSZAWA +48 507 333 209   facebook   kontakt
  • Istniejemy od 1999 roku
  • Szybkie i pewne zwroty podatku z zagranicy
  • Zaufaj doświadczonym ekspertomJak rozpocząć zwrot?

Jeżeli masz przygotowane wszystkie potrzebne dokumenty to możesz rozpocząć procedurę zwrotu podatku z Austrii. W tym celu należy pobrać odpowiednie druki wraz z instrukcją z naszej strony i przesłać pocztą wraz z dokumentami na adres biura w Warszawie. Zapraszamy również do osobistego odwiedzania naszego biura w Warszawie.

Krok 1

Pobierz druki ze strony

Na naszej stronie udostępniliśmy komplet druków do rozliczenia podatku z Austrii. Wystarczy je wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać na nasz adres - Pobierz komplet formularzy.

Krok 2

Skompletuj i odeślij nam dokumenty

Załączona do kompletu dokumentów instrukcja pomoże bez problemu wypełnić i skompletować wymagane dokumenty.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy, wypełniony druk Zaświadczenie/kraje EWR/EU*, dwa podpisane egzemplarze umowy, dokument (L16) czyli Lohnzettel pdf_icon (63.2 KB) od każdego pracodawcy oraz pozostałe wymagane dokumenty, które wymieniliśmy w instrukcji - prześlij na nasz adres:

POLTAX
ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa

Dokumenty prosimy wysłać listem poleconym. Dla bezpieczeństwa prosimy zachować dla siebie kserokopię wysyłanych dokumentów.

*WAŻNE! W komplecie dokumentów znajduje się druk 'Zaświadczenie/kraje EWR/EU' (dwa egzemplarze) - prosimy go wydrukować i zanieść do swojego Urzędu Skarbowego w Polsce. Jeden z nich po uzupełnieniu należy dołączyć do kompletu. Ważne, by na zaświadczeniu EWR/EU zostały wymienione dochody w poszczególnych krajach (np. dochody w Polsce lub z innego kraju - poza Austrią).

Krok 3

Nasza praca

Po otrzymaniu dokumentów poinformujemy Państwa o wysokości przysługującego zwrotu podatku oraz odeślemy jeden podpisany egzemplarz umowy. Niezwłocznie składamy również zeznanie podatkowe w Państwa imieniu w austriackim urzędzie skarbowym. Przez cały okres obowiązywania umowy monitorować będziemy postęp sprawy, tak aby Państwa zwrot podatku nastąpił tak szybko jak to możliwe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. ZAMKNIJ